Bůh do Lakersových nových cílů se zaměřuje

Los Angeles Lakers měl v létě roku 2018 velmi velký program pro volné agenty, přičemž LeBron James a Paul George byli oba známí hráči. Nicméně, nedávný průchod času ukázal, že Lakers kromě těchto dvou hráčů, ale také DeMarcus - Cousins ​​jako nový cíl chase.
 
Lakers honí Cousins ​​je velmi dobrý důvod, on je jeden z nejvíce komplexní centra v lize, je extrémně vzácný v lize, oba mohou hlasovat pro tři body, ale také v post-bouři. Mezitím je Cousins ​​stále velmi dobrým kolemjdoucím, což mu umožňuje stát se velmi důležitým útočným jádrem týmu.
 
Samozřejmě, Cousins ​​se narodil s pichlavými atributy a jako vůdce jeho temperamentní nálada způsobilo, že bylo těžké získat tým dohromady, tak co by se stalo s mladým týmem, jako je Lakers? Kolik výkonů se lidé trochu obávají. Tato reputace skříňky "rakoviny" zjevně není nejlepší kandidát, ale je nepopiratelné, že jeho vynikající talent. Lakers plánuje představit bratranky ve stejnou dobu, pak James nebo George přitahoval do Los Angeles, aby mohli Lakers okamžitě skočit do špičkového týmu s dopadem síly šampionátu.
 
K velmi mladému týmu, jako je Lakers, chtějí přilákat Jamesa a Georgeho, aby se připojili, je stále poněkud obtížné, koneckonců, tyto dvě hvězdy jsou cílem šampionátu, Lakers jsou příliš mladí, celková síla nemůže splnit tuto povinnost . Nicméně, pokud se Cousins ​​mohou připojit k Lakers, protože James a George jsou nepochybně velkým lákadlem, založili tým s červenými přeplněnými možnostmi zlepšení.
 
Bratranci v této sezóně dosáhli v průměru 25,4 bodů, 12,7 reboundů, 5,1 asistencí, 1,6 kradů a 1,6 bloků na zápas. Jedná se o nesmírně všestranný hráč, který z něj nevyhnutelně z něj udělá důležitý hráč na trhu s volnými hráči v roce 2018 pronásledovanými týmy.
 
Ve stejnou dobu se chystá vyřešit i sestava Lakers, Julius - Randle se v letoch stane omezeným volným hráčem, tým ho nechtěli opustit, všechny druhy obchodních pověstí byly Lakers začaly ho vyhodit police jsou připraveny k obchodování.
 
Cílem Lakers je představit superstar v roce 2018, takže hlavním cílem týmu je vyčistit platový prostor. Vzhledem k tomu, že se Randle stane omezeným volným agentem, pravděpodobně obdrží cenné smlouvy od ostatních týmů, když se Lakers rozhodnou, že smlouvu neodpoví. Aby se zabránilo tomu, že Lakers konečně nedostanou nic, mají v úmyslu obchodovat s Randleem.
 
Samozřejmě, všechno není absolutní. Podle insiderů se Lakersi rozhodnou držet ho, pokud Lakers nedodrží Randleho obchodním termínem. S největší pravděpodobností zůstane, že Lakers selhali v bitvě Cousins, jsou také na čtvrtém místě, aby měli osobu, která se může držet na scéně. Koneckonců z platových úvah musí být Randallův plat mnohem nižší než přísliby.