Brooklynská síť hostí předběžný trénink pro Damyeana Dotsona

Jeden hráč, který plně využil předběžného procesu, je bývalý strážník Houye Damyean Dotson. Pracoval pro Brooklynské sítě ve středu.
 
V rámci strategie Nets pre-draft se objevuje opakující se téma: cíloví hráči s možností roztáhnout podlahu. Kluci z NetsDaily mají úplný rozpis plánovaných tréninků tohoto týdne a poukazují na stejný koncept. Nemělo by být překvapením, kdyby se sítě zaměřily na střelce. Koneckonců, oni vyzdvihli čtvrtý nejvíce tříbodový pokus na zápas (31.6), spojovat jen 33.8% těch pokusů, dobrý pro páté nejhorší v NBA. Tato čísla nepřispívají k tomu, jak si Marks / Atkinson představoval dres Brooklyn Nets,basketbalové dresy Brooklyn Nets.
 
Seznamte se s Damyeanem Dotsonem. 6'5 ", střelba 202 liber od univerzity v Houstonu. Strávil své první dvě kolektivní sezóny a hrál na Oregon Ducks a byl umístěn na týmu PAC-12 All-Freshmen poté, co zaznamenal 11,4 bodů za hru za 27,9 minut za hru. Poté, co prošel některými právními záležitostmi v Oregonu, odjel Dotson do Houstonu, jeho rodného města.
 
Dotson, 23 let starý, bojoval o zobrazení elitní schopnost playmaking během jeho času v Oregonu a Houstonu. V průběhu své kolektivní kariéry získal průměrně 1,1 asistence za hru. Mock drafty ho v současné době mají všude, někteří ho chápou jako pozdní druhé kolo, jiní možná neproniknutelné vyhlídky.
 
Mnoho z nich dává Dotsonovi jako "spícího pražce" a přesně to právě hledá Brooklyn. Mohl by být pro Brooklyn číslo 57, nebo bude muset jít nahoru, aby ho vybral?
 
Asi dva týdny až do návrhu, hráči jsou nyní vážně hodnoceni. Každý tým se o jistých hráčích cítí jinak a je těžké říct, kde Dotson půjde v noci. Takže, pokud je Brooklyn zamilovaný svým vystoupením ve středu, existuje šance, že se Dotson stane síť 22. června.