Cleveland Cavaliers druhého ročníku překvapení: Může Kay Felder

Cleveland Cavaliers připravil Kay Felder v druhém kole v loňské sezóně. Po pozoruhodném nováčkovském roce, může se vymanit v jeho druhém ročníku?
 
S 54. výběrem v návrhu NBA v roce 2016 se stal sen Kay Felder NBA realitou. Výraz z Oakland Unversity byl navržen vládnoucími šampiony Cleveland Cavaliers.
 
Technicky byl Felder propracován Atlanta Hawks a pak obchodoval s Cavaliers za hotovost v noční noc, což naznačuje, že byl pravděpodobně vybrán Cavaliers a jen vybral Hawks. Výběr obchodů za hotovost se jeví jako trend, protože Golden State to udělal v této sezoně a získal tak skvělý hráč z Oregonu Jordan Bell.
 
Felder viděl podlahu v 42 hrách pro Cleveland Cavaliers. Jeho sezóna byla mnohem šokující než ta. Felder měl 10 stints být přidělen a odvolán k Cavaliers d-ligy affiliate, Canton Charge. V případě Cavs Felder dosáhl průměrně jen 4,0 bodů za hru, ale průměrně dosáhl 15,5 bodů za 36 minut. V Oaklandu byl Felder velkým svařovníkem, ale houževnatost, která je v NBA zobrazena, se liší od jeho kolektivních protivníků.
 
Felder vstoupí do druhého ročníku s čipem na rameni dresy nba Cleveland Cavaliers. Zatímco s Charge, Felder byl jeho starý já, ovládat a přebírat hry. To se musí začít převádět do NBA. S tím řečeno, vezměme si výbuch do minulosti a uvidíme, jak hráči jeho velikosti ustoupili ve svých druhých kampaních.