Daryl Morey říká, že Rockets budou mít flexibilní plán na odpoči

Houston Rockets generální ředitel Daryl Morey říká, že povolení bude mít flexibilní plán na odpočinek James Harden, Russell Westbrook a dalších klíčových veteránů příští sezónu.
 
Morey říká, že cílem každého týmu je mít pro své playoff čerstvé nejlepší hráče. Rakety mají tituly a budou potřebovat Harden, Westbrook, Eric Gordon, PJ Tucker a Clint Capela zdravý pro posteason.
 
Aby k tomu mohlo dojít, bude pravděpodobně nutné, aby rakety naložili správu některých lidí během pravidelné sezóny.
 
Russell Westbrook se chystá dvě offseason operace, jeden na koleni a druhý na prst. Bývalý MVP říká, že je 100 procent a je připraven jít na příští sezónu.
 
Bude obtížné načíst spravovat Westbrook, protože je to tvrdý konkurent, který si nerad užívá hraní her. Rakety budou pravděpodobně koordinovat s Westbrookem a jeho táborem v průběhu celé sezóny, pokud jde o to, co je nejlepší způsob, jak spravovat tělo Westbrooka, takže je v nejlepší kondici pro postseason.
 
James Harden byl v loňské sezoně třetí v lize za minutu. Westbrook byl čtvrtý. Je snadné pochopit, proč se Daryl Morey a rakety chtějí ujistit, že jsou inteligentní, pokud jde o minuty a pracovní zátěž Harden a Westbrook během běžné sezóny.