Derrick Favors: Zapomenutý muž Utah Jazzu

 
Když se to stalo těžké, trenér Utah Jazz Quin Snyder věděl, že na své lavici je tajná zbraň, kterou někteří možná zapomněli.
 
Po neúspěšném vítězství 104-91 ve hře 7 proti LA Clippers, Utah Jazz trenér Quin Snyder basketbalové dresy udělal jeho cestu k tiskovému stupni vítězů. Sestavená média začala klást typické otázky. Po cestě byl Snyder požádán, aby komentoval Derrick Favors, který hrál 30 minut, bodoval 17 bodů, chytil 11 reboundů a přidal tři asistence a kradl.
 
Quinova odpověď obsahovala vyznání a odhalení, které jsem považoval za fascinující.
 
Trenér Q velmi dobře promluvil o představení hry 7 Favors. Trénink se pak přiznal k přehnanému favorizování ve hrách 2 a 3.
 
Favors hrál 32 minut poté, co Rudy Gobert zranil 17 sekund do hry 1. Derrick byl impozantní, když vysílal 15 bodů, šest reboundů, dva asistence a jeden blokovaný výstřel v napínavém vítězství.
 
Derrick nehrál ve hře 32 minut ve hře od 6. března v New Orleans Pelicans. Po této hře se zranění držely od podlahy až do 7. dubna.
 
Coach hrál Favoruje 33 minut ve hře 2 a 38 minut ve hře 3. Velký muž nehrál 30 minut ve třech po sobě jdoucích hrách po celou sezónu.
 
Snyder pak vzápětí vzpomínal na emocionální make-up 25letého pokroku. Quin prohlásil: "Pro něho (Favors) je někdy hezké být potřebné." Snyder pokračoval přiznat, že pro Favors je obtížné jednat s zraněními a sporadickými minutami.
 
Co? Derrickové laskavosti nemusí být potřeba. Co by mohlo být důvodem těchto pocitů nejistoty?
 
Článek napsaný Stefanem Bondym během sezóny Derrickovy sezóny poskytl cenný pohled. Zjistil, že služba "Favor" byla vždy trochu neochotným basketbalovým hráčem. Jeho trenér AAU si pamatuje, že musí přetáhnout laskavosti k cvičení. "Myslím, že viděli něco zvláštního ve mně," řekl favorit.
 
Jednoho dne při procházce do místního gruzínského parku Derrick našel knihu o darebáku z jazzu, Kobe Bryant. Kniha zaznamenala vzestup Bryantova hvězda. Kobeův příběh motivoval laskavosti.
 
Derrick často považoval dresy nba Utah Jazzza slušného hráče. Poté, co byl vybrán třetí celkový tým New Jersey Nets v návrhu NBA Draft, řekl: "Nemyslel jsem si, že jsem tak dobrý."