Je Kobe Bryant správně v hodnocení Jayson Tatum

Kobe Bryant možná minulý týden mírně žertoval, když se zeptal, proč Los Angeles Lakers nevypracoval Jaysona Tatuma. Komentář však vyvolal rozruch na sociálních médiích poté, co byl viděn pracovat s fenoménem Celtic.
 
Musí být těžké pro fanoušky Los Angeles Lakers vidět legendu Laker, jako je Kobe Bryant, předat vědomosti soupeři v Jaysonu Tatumovi namísto jednoho z členů mladého jádra Laker. Ale po jeho velkolepé sezoně začínajícím a začínajícím playoff, Kobeho otázka, že ho v roce 2017 neuděláme, je férový.
 
Skutečný citát pocházel od trenéra Tatuma Drew Hanlen, který řekl "The Sidelines with Evan Daniels".
 
Tato poznámka by měla být prostě chápána jako chvála pro Tatuma, spíše než úder na Lonzo Ball nebo jakýkoli mladý hráč na seznamu Lakers. Kobe pravděpodobně jen zaplatí kompliment hráči, který přiznal, že modeloval svou hru po něm.
 
Je ještě příliš brzy na to, aby se Lakers dostali do špatné situace, a navrhl Lonzo Ball s čtečkou č. 2 nad Tatumem.
 
Ball nemohl žít v souladu s jeho vznešeným očekáváním v prvním roce, který mu předvedl jeho otec a Magic Johnson, ale hrál natolik dobře, že ukázal, že může být Lakersovou střechou budoucnosti. Všechno o Ballově zápase vypadalo nadprůměrně v prvním roce, kromě jeho skokového výstřelu, a to je něco, co může zlepšit, pokud se jeho forma stane více konzistentní.
 
Dokonce i při boji o střelbu míče měl Ball stále štatisticky solidní sezónu. Kolo skončilo s průměry 10,2 bodů, 6,9 doskoků a 7,2 asistencí.
 
Jedinou kategorií, kterou byl Tatum lepší než Ball in, zaznamenal 13,9 bodů a to se očekávalo při návratu do výkresu. Lakers nečerpali míč k tomu, aby byli jejich číselnou možností. Protože byl lepší než Tatum ve všech ostatních kategoriích, jejich výběr by neměl být tak kriticky kritizován.