Jeff Green z rakety již chce zůstat v Houstonu po dlouhou dobu

Jeff Green odehrál pro Houston Rockets pouze pět her.
 
Ale veteránský útočník se s licencí zamiloval a doufá, že se Houston stane jeho domovem v dohledné budoucnosti.
 
Green řekl, že on a jeho manželka jsou šťastní v Houstonu. Chválil také město za to, co nabízí, a to jak z pohledu basketbalu, tak z osobního hlediska.
 
Green podepsal 10-ti denní smlouvu s raketami zpět na 18. února a Houston má protože podepsal jej k garantované dohodě pro zbytek období.
 
33letý hráč má ve svém krátkém stintu s raketami průměrně 8,4 bodů a 3,0 doskoků, zatímco střílí téměř 53 procent z oblouku. Green se v sobotu v noci snažil urovnat ofenzivu proti Boston Celtics (jen 1 z 5 z pole), ale na defenzivní konec přidal dva bloky.
 
Houston se stále snaží vymýšlet své rotace basketbalové dresy Houston Rockets, když nakupují v rámci strategie „malého míče“, ale Greenův profil by z něj mohl udělat ideální řešení pro stolní jednotku.
 
Green může šířit podlahu a zároveň poskytovat obrannou všestrannost, a on je druh atletického křídla, o kterém se zdá, že rakety touží.
 
Zda je Houston ochoten zavázat se k Greenovi jako součást jejich budoucnosti, je další otázkou, ale zdá se, že je spokojen se svou současnou situací.