Lakers Guard Dion Waiters nastaví Twitter Ablaze po debutu

Dion Waiters předvedl svůj dlouho očekávaný debut v Los Angeles Lakers ve čtvrtek během prvního utkání týmu v Orlandu proti Dallasu Mavericksovi. Strážce rychlé spouštění nezklamal.
 
Číšníci udělali na hru časný zásah a zasáhli dva ze svých prvních tří výstřelů, včetně prvního ukazatele bzučáku. Číšníci zaznamenali sedm bodů za šest minut a návrat „Waiters Island“ dal Twitteru po jeho silném startu plamen.
 
Waiters skončil 3: 7 ve hře za 13 minut. Přidal tři doskoky a jednu asistenci. JR Smith, který Lakers podepsal, aby nahradil seznamové místo Averyho Bradleyho, nehrál v první polovině. Ve druhé polovině hrál dobrý kus, ale přihlásil se 14 minut. Smith získal šest bodů - včetně pozdního tříbodového ukazatele - a měl pár asistencí a krádež. V týmu byl nejhorší v mínus 16, ale nebyla to jeho vina, když Lakersovy hvězdy byly na druhé polovině.
 
Lakers podepsali Waiters v březnu, těsně předtím, než sezóna pokračovala. Číšníci hráli jen ve třech hrách na Heat před přistáním s LA, takže Lakers hráli pomalou hru a připravili ho na akci. Ale díky COVID-19, které skončilo o několik měsíců později, nyní Waiters a zbytek Lakers chtějí srazit nějakou rez, než očistí franšízové ​​17. mistrovství NBA.