Los Angeles Lakers by měl Jamala Crawforda zvednout, aby se přip

Los Angeles Lakers jsou jen dvě hry do 2019-20 NBA sezóny, takže je ještě příliš brzy na to, abychom se mohli rozhodnout. Museli také čelit proti dvěma z nejlepších obranných týmů v NBA v LA Clippers při zahajovací noci a Utah Jazz pro jejich domácí otvíráky.
 
Los Angeles musí mít ještě k dispozici celý seznam pro hru, včetně preseason. Kyle Kuzma se zotavuje ze stresové reakce v kotníku, kterou utrpěl při tréninku s týmem USA při přípravě na Světový pohár FIBA. Rajon Rondo také vynechal první dvě hry pravidelné sezóny.
 
I když jsme je ještě neviděli v plné síle, tam byly některé ranní sezóny s sebou. Kombinace LeBrona Jamese a Anthony Davise je smrtící. Týmu však chybí hodně hraní za Jamesem s Rondem postranním. Ani dalšímu střelci by to neublížilo.
 
Fanoušci nejsou jediní, kteří si všímají toho, co Lakers v průběhu sezóny mohli využít více. Všiml si také zástupce bez veteránů Jamal Crawford.
 
Crawford nedávno vzal na Twitter rozpis toho, co by Lakersové mohli chybět navzdory jejich superstar duu LeBron a AD.
Stává se tak, že Crawford dokonale zapadá do účtu toho, co Lakers hledá. Neexistují žádné konkrétní důkazy ani zvěsti, že Lakers v současné době chtějí přidat do svého seznamu další hráče, ale pokud by se měli ponořit zpět do bezplatné agentury, Crawford by byl někdo, kdo stojí za to se na něj podívat.