Milwaukee Bucks Daily: John Hammond mluví o plánech offseason

Nejnovější deník Milwaukee Bucks Daily je zde, jelikož John Hammond basketbalové oblečení dává nahlédnout do jeho plánů mimo sezónu.
 
V tomto nejnovějším vydání Milwaukee Bucks Daily máme klíčovou informaci o dostupnosti mediálních pořadů Johna Hammonda, o novinkách Milwaukee NBA 2K e-sports franchise a mnoho dalšího.
 
Když začnete s přípravou tréninku a mluvit o volných agenturách a kontraktačních situacích, které dělají titulky, blíží se nejrušnější část offseasonu Bucks a my jsme zde, abychom vám pomohli provést vše.
 
Pokud se vám líbí to, co jste si tentokrát přečetli, ujistěte se, že se k nám každý ráno vrátíte, kde zaokrouhlujeme všechno, co byste nám z minulého dne mohli ujít na Behind the Buck Pass, stejně jako naše výběry z jiných prodejen okolo světa.
 
Pokud jste našli příběh, který byste rádi viděli v budoucím vydání tohoto deníku, pošlete jej na Twitteru na adrese @BehindTheBucks nebo e-mailem na adrese basketbalové dresy Milwaukee Bucks winin6podcast@gmail.com.
 
Podívejme se na to:
 
Nejlepší za Beck Pass od 5/4/17
 
Milwaukee Bucks předprojektové cvičení: První vyhlídky navštíví Milwaukee (čtěte zde): Když Bucks uspořádali ve čtvrtek svůj první skupinový trénink z roku 2017, dal jsem další informace o hráčích, kteří doufají, že ukáže skautů z Milwaukee.
 
PEAK Delly 1s: Vypadá Matthew Dellavedova podpisová obuv "svědectví"? (Čtěte zde): Tim Wray road testoval novou podpisovou obuv Matthewa Dellavedovu PEAK Delly 1s a podrobně zhodnotil, jak se hráli.
 
Milwaukee Bucks 2016-17 Season Review: Jason Terry (přečtěte si zde): Naše série sezónních recenzí pokračovala, když Jordan Treske zkoumal výkon a vliv veteránské strážce Jasona Terryho po celý rok.
 
Milwaukee Bucks: Orlando Magic údajně projevuje zájem o Milwaukee Bucks GM John Hammond (přečtěte si zde): Ti Windisch napsal o zprávě od ESPN Marc Stein, který odkazoval na Orlando Magic zájem o John Hammond pro jejich volné výkonné pozici.
 
Nejlepší z Bucks přes internet od 5/4/17
 
Tony Snell a Jabari Parker mezi mimořádnými obavami společnosti Bucks (přečtěte si zde): Zpráva Associated Press o komentářích John Hammond o tom, že tým má v úmyslu znovu podepsat Tonyho Snella, čekání na rozhodnutí hráče Greg Monroe a touhu Podepsat Jabariho Parkera na dlouhodobou dohodu.
 
Jasná budoucnost, velká rozhodnutí pro Bucks v off-sezóně (čtěte zde): Matt Velazquez z Milwaukee Journal Sentinel také hlásil dostupnost médií John Hammond, kde on dělal celkové zhodnocení sezóny týmu a hovořil o rozhodnutích jim čelí v Příštích měsíců.
 
Hammond "vzrušený" být součástí organizace Bucks (přečtěte si zde): Po předchozích zprávách od ESPN o zájmu Orlando Magic o pronájem Hammond pro vedoucí pozici basketbalové ops, Bucks GM znovu potvrdil jeho vzrušení, že je součástí organizace na Čas velkých změn a pokroku.
 
Milwaukee Bucks bude mít tým v novém e-Sports League (viz zde): Rich Kirchen z Milwaukee Business Journal uvádí, že Bucks bude mezi franchisingy NBA, kteří budou mít tým v lize ligy NBA 2K e-sports ligy, která začne 2018.