Obrana raket, malá sestava klíčových karet předzásobení vyhrává

SAN ANTONIO - Jakkoli se liší od útoků na 3-šťastné Rockets a rekonstruované Spurs, většina prvního poločasu v neděli zřejmě dokázala pouze to basketbalové dresy, že 3-pointers a střední záběry se počítají stejně, když jsou vynechány .

Mohlo by to být něco jiného, ​​co by Rockets vybrali z nerovného postupu kolem Spurs, 108-93, za silným obranným výkonem.

Když hraje tým, který bude stále post, šťastný, že vzít sporné skoky do jízdního pruhu, Rockets šel malý způsobem, který pravděpodobně bude v průběhu pravidelné sezóny a někteří nebudou. Se záložními středisky Isaiah Hartenstein a Marquese Chriss v Houstonu s vyvrtnutými kotníky a Clint Capela vyjíždějící po 22 minutách s narovnanou pravou rukou, Rockets šel bez středisek proti Spurs All-Star LaMarcus Aldridge.

Aldridge dostal své výstřely, včetně mnoha, které by obvykle mohl udělat. Ale poddimenzované Rocketové ho dostatečně vyzvaly, s dvojitou týmovou pomocou, která přišla pozdě ve střelbě, že Aldridge dělal jen 5 z 15 pokusů v jeho 27 minutách.

P.J. Tucker se vrátil poté, co chyběl dvě hry s bolavým zády, aby vedl Rockets v bodování s 15 body na 7 z 15 střelby v jeho 34 minut, zatímco jeho zase jako malé raketové centrum Rockets. Ale významnější průlom by mohl být pozdě ve hře, když palebná síla dostupná v této sestavě převzala kontrolu.

Rockets vyrazil špatně po většinu noci. Ale poté, co znovu získal vedení na tříbodových hrách Jamese Hardena a Tuckera dresy nba Houston Rockets, skončili Rockets s Spursem, když Carmelo Anthony nabídl výbuch pozdější hry.

Anthony, který se poprvé dostal z benchového stolu s Tuckerem, udělal jen 1 ze 7 výstřelů, když zaznamenal 10 bodů ve dvouminutovém rozmezí, který se vrhl Rockets na 10bodový náskok. Dostal pár 3s a iso jumper v tomto úseku a ukázal další útočnou variantu, která by přišla s malou sestavou a on a Tucker pracovali jako pseudo centra.

Rakety našly svůj 3bodový dotyk, když začalo druhé polovině a postavilo 15 bodů. Jelikož se po prvních třech sezónách sporadicky dostali po několika dobrých minutách, zdálo se, že rakety ztrácejí zájem a míchají několik nedbalých obratů s pomalou obranou, obzvláště v přechodu.