Od 4. ve Spojených státech nikomu nezajímá

Žádný otec nechce být dítětem. Když vidíte, že váš syn konečně něco dosáhl a dokonce se překonal sám sebe, tato hrdost a radost jsou nesrovnatelné a peníze se nezmění.
 
Pro Dwyane Wade, který dosáhl 36 let a vstoupil do basketbalové kariéry, se krok za krokem díval na růst svých dětí, stal se stále důležitějším zdrojem štěstí a duchovní motivace v jeho životě.
 
Jeho nejstarší syn, Zaire Wade, bylo dítě, které sedělo tiše na otcově rameni, a před ním se plachtilo hledělo a snažilo se nastoupit na cestu, kterou se otec vydal. .
 
Zaire, narozený v roce 2002, právě letos dosáhl 16 let. On je 6'2 "(asi 1 metr 88) a je strážnou službou na plný úvazek v Americké dědické škole. Ukázal hodně talentu na hřišti. Podle Wadeových slov a skutků byla jeho řídicí technologie a skórovací schopnost celkem dobrá.
 
Minulý měsíc Wade zveřejnil zprávu o Instagramu, aby oslavil klíčový cíl Zaire v posledních okamžicích hry.
 
Ve věku 16 let se nesetkal na konci hry a rychle a rychle dribloval míč. Poté, co spoluhráči vybírali a odhodili, využili příležitosti k rychlému ústupu a střelbě a jejich vynikající schopnosti a zralá mysl mohou být viděny. Černošský č. 10, který ho tehdy obhájil, byl startovním strážcem New Yorku Knicks Tim Tim Hardaway.
 
Nicméně, kromě zdůraznění vynikajících fyzických vlastností táta, Zairův styl se zdá být daleko od Wade. Na vrcholu období Wade nepochybně prolomil ohromený blesk bleskem. Naproti tomu Zaire zjevně preferuje střílet na velké vzdálenosti. Jeho třípodlažní, třípodlažní a třípodlažní má malou míru síly. Víte, průměr jeho kariéry je pouze 28,7% za hru.
 
Zaire jednou řekl, že jeho oblíbenou hvězdou je Mike Conley, která je levou rukou a má jednoduchý styl. Současně se také často seznamuje s herním stylem Chrisa Paula a kroky starého muže, což je opravdu dobré. Proto je jeho driblovací rytmus víceméně stínem blesku.
 
Současně má také své vlastní jedinečné chápání hry. Dobrá celková situace, ochota sdílet charakter, perfektní špičku načasování průchodu a dobrý pocit na hřišti, aby mohl řídit útok celého týmu a značně obohatit týmový útočný styl. Může se s ostatními spoluhráči dostat, ví, že chce dobrý tým.
 
Díky vynikajícímu spojení velkého tatínka může Zaire často trénovat a komunikovat s hráči NBA. Ať už je to s nimi konkurovat, nebo přijmout jejich výuku na místě, může mít obrovský dopad na basketbalovou cestu Zaire.
 
Nedávno se dvakrát zřídila Warriors FMVP Kevin Durant a Zaire a dala mladé generaci hodně vedení. Říkal, že ho Zaire najde, když potřebuje pomoc.
 
Durant řekl, že má rád Zaire hru velmi. Má rád Zaire jako druhou nebo třetí ofenzívu družstva, čímž zaujme každého. Durant zdůraznil, že nejen herní skóre je ovlivněno hrou, ale také jako dobrý tým k boji. Nakonec řekl, že Zaire má ještě dlouhou cestu a bude i nadále tvrdě pracovat.
 
Před dvěma lety si LeBron James připustil, že mezi Anthonym, Paulem, Wadeem a jeho dětmi byl Zaire Wade "nejsilnějším dítětem ve stejném věku ve Spojených státech". To je založeno na faktech. Zaire se jednou umístil na čtvrtém místě v USA ve stejném seznamu na americkém webu.
 
Aktuální hodnocení se však hodně změnilo. Ve stejném žebříčku nejnovějších studentů středních škol daných ESPN, ať už je to 2020 nebo 2021, Zaire nevstoupil do top 60. Jeho současná nabídka koleje je 0 a jediný MSU, který o něj má zájem, vždy udržoval relativně chladný postoj. Naproti tomu Scottie Barnes, který je v současné době na čtvrtém místě v ESPN 2020, obdržel osm nabídek.