Princ jestřábů "cestami pryč" od návratu

Taureánský princ se pravděpodobně nevrátí až do ledna, podle trenéra Hawks Lloyda Piercea.
 
Počáteční malý dopředu chyběl posledních osm zápasů s vyvrtnutím levého kotníku. On byl také vyloučen pro středeční zápas proti Pacers. Prince byl naplánován na vyhodnocení tři týdny po jeho zranění, utrpěl 3. prosince proti bojovníkům. Právě se vrátil ke dvoru pro lehké střelby.
 
"Je to stále cesta," řekl Pierce ve středu. "Neudělal žádnou činnost s nízkým dopadem. Myslím, že se na něj podíváme po novém roce. To je nejbezpečnější sázka. "
 
Hawks má příští týden dvě silniční hry, na Wizardech 2. ledna a na Bulls 4. ledna.
 
Hawks pravděpodobně dostanou startovací sílu John Collins zpátky proti Pacers. Chyběl nedělní vítězství nad Pistony s vyvrtnutím levého kotníku. Je uveden jako sporný, ale prošel všemi střílečkami ve středu.
 
"Myslím, že bude dobré jít," řekl Pierce. "Prošel všemi střílečkami, které trvaly 45 minut a stále má práci. S dvěma dny volna (na dovolenou) byl na Floridě, nebylo pro nás moc vidět, takže bylo důležité, abychom ho viděli. "
 
Collins je vítaný návrat, protože v osmi z devíti zápasů měl dvojitý double.
 
Hawks také pravděpodobně dostanou nováčka dopředu Omari Spellmanová ve středu. Za posledních osm zápasů chyběl pravou kyčlí. On je uveden jako pravděpodobný poté, co dostal jeho první 5-na-5 soudní práce ve středu. Pierce řekl, že Spellman nedokázal získat konečný krok k poslednímu kroku svého návratu, protože tým byl na cestě a neměl dostatek hráčů pro 5-na-5 scrimmage.