Raketový dům Danuel House se těší na první zkušenost po sezóně

Po týdnech, ve kterých se Danuel House Jr., těšil na svůj první zážitek z playoff, po všech radách ve formě přísných směrů, které obdržel od veteránů raket, když se připravoval. dobrý čas.
 
"Byla to legrace," řekl House. "Pro mě to byla jiná atmosféra. Chtěl jsem se jen ujistit, že jsem přispěl výrazným způsobem k obraně a nechal jsem svůj přestupek tak, jak to jde. Pro mě to bylo všechno o tom, že jsme v pořádku." Musíme dostat zastávky, abychom vyhráli hry. "
 
S tím se však vrátil ke svému požitku, který vypadal, že je o více než 32-bodové vítězství raket.
 
"Je to zábava. To byla legrace," řekl House. "Je to basketbal na vysoké úrovni a kluci soutěžili. Vždycky je zábavné jít ven a soutěžit."
 
House začal pomalu a udělal 1 z prvních 6 ran. Ale s párem 3-ukazatelů čtvrté čtvrtiny a základním pohonem na slam, pomohl změnit hru na ránu.
 
"Jen se ujišťuji, že můžu šířit podlahu, takže James (Harden) se může dostat po pruhu, pokud chce a hodí CC (Clint Capela) lob nebo CP (Chris Paul), může to hada nebo jít dolů. „Udělejte si jízdenku a udělejte si další průkaz,“ řekl House. "Takže je to opravdu zábavné být přispěvatelem týmu, jako je tohle."