Reklamační řád

Vítejte v naší on-line továrně. Nabízíme nejrůznější nejnovější výrobky a jsou dodávány převážně prostřednictvím Express Mail Service. Ujistěte se prosím, že jméno příjemce, dodací adresa a telefonní číslo jsou správné, jinak nejsme zodpovědní za ztracenou zásilku.
Zrušit zásady objednávky
Pokud chcete objednávku zrušit, obraťte se na zákaznický servis po objednání do 6 hodin před odesláním zásilky. Omlouváme se, že jsme nemohli zrušit objednávku, když je balíček na cestě. Děkuji za pochopení. Pokud trváte na zrušení své objednávky, dodržujte prosím naše zásady vrácení.
Reklamační řád
Pokud chcete vrátit své položky, obraťte se na náš zákaznický servis do tří dnů, kdy jste je obdrželi. Při kontaktu s naším zákaznickým servisem uveďte své jméno a objednávku. Všechny vrácené položky musí zachovat svůj původní stav, nejvíce se opotřebované, pozměněné nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. A budete muset zaplatit poplatek za znovuzískání, poplatek za dopravu a manipulační poplatek.
Exchange Policy
Prosím, kontaktujte nás s vaším jménem a e-mailem objednávky, pokud si budete chtít do tří dnů vyměnit jinou velikost nebo barvu. Chcete-li si vyměnit jiné styly, musíte zaplatit cenové rozpětí. Také musíte kontaktovat naši zákaznickou službu, pomohou vám. Všichni výměnné produkty musí zachovat svůj původní stav a nesmí být opotřebované, pozměněné ani omyté, se všemi značkami připojenými. Musíte zaplatit poplatek za znovuzískání, poplatek za dopravu a manipulační poplatek.

Aby bylo zajištěno, že vaše služby odpovídají vašim požadavkům, nezapomeňte si uvědomit si, jaká jsou vaše objednávky. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.