Royce O'Neale: Utah jazzová sezóna v recenzi

NBA je v klidu v důsledku ohniska koronavírusu, které omezilo profesionální sporty po celém světě. S 18 hrami zbývajícími v pravidelné sezoně pro jazz v Utahu a datem s postseason na řádku není jasné, kdy nebo zda se sezóna vrátí.
 
Díky herní akci v přidrženém vzoru je ideální čas podívat se na každého hráče v seznamu jazzů a na to, jak v této sezoně hráli. Pokud překročili nebo nesplnili očekávání, zlepšili svou hru, zůstali stabilní nebo viděli snížení úrovně hry. A konečně, jak budou mít dopad na tým, když se hry vrátí, ať už je to konec sezóny 2019-20, nebo zahájení sezóny 2020–21.
 
Pořadí hodnocení hráčů bude provedeno podle čísla dresu, počínaje nejnižším týmem a až po nejvyšší číslo týmu. Hráči, kteří s týmem hráli jen malou roli, budou spojeni do jednoho většího článku.
 
Bojan Bogdanovic, který nahradil Favors v úvodní sestavě, nezajišťuje fyzický tým, který ztratil tým, když přesunuli Favors, takže O'Neale je ideální náhradou v první jazzové jednotce.
 
Výsledkem je, že po zahájení pouhých 20 her během prvních dvou sezón své kariéry zahájil O'Neale v této sezoně 55 her Jazz 64. Po dočasném přesunu na lavičku byl O'Neale přiveden zpět na počáteční sestavu a zdůraznil jeho hodnotu v rozpisu, i když jeho statistický výstup neotevřel mnoho očí.
 
O'Neale je nejlepší obránce týmu, který pravidelně brání nejlepšího útočného hráče soupeře dresy nba Utah Jazz. Od bodové hlídky Brooklyn Nets Kyrie Irvingové po Milwaukee Bucks kupředu Giannis Antetokounmpo má O'Neale jednu z nejvšestrannějších obranných dovedností v NBA, i když nejde o tradičního obránce blokování.
 
Navíc, útočník se vyvinul v hrozbu za tříbodovou linii, ti jeho 0,389 procenta střelby z hloubky přichází relativně málo pokusů. Průměrně jen 3,3 pokusů na hru z centra, počet, který by Jazz rád viděl, by se zvýšil, kdyby si dokázal udržet své slušné procento střelby při nalezení větší konzistence.