S obchodováním s raketami přenáší Suns zbývající Marquese Chriss

V noci návrhu NBA v roce 2016 Phoenix Suns přebírali čtyři různá rizika a ve výchozím nastavení je rušili dohromady do jednoho.
 
Vybrali si Dragana Bendera celkově čtvrtou, surovou, jedinečnou chorvatskou velkou, která by potřebovala čas na to, aby zjistila své útočné dovednostní sady a vyvinula spolehlivý jumper.
 
V průměru obchodovali až na číslo 8 a vybrali Marquese Chrisse, co nejsilnější vyhlídku návrhu, který musel zlepšit basketbalový IQ a zařadit svůj záludný atletismus do nějakého typu identity.
 
Tím, že vybrali dva hráče s vysokým proměnným, Slunce už měly tato dvě rizika. Ostatní dva byli přidáni tím, že přesunuli dva první kousky a Bogdan Bogdanovic pro Chrisse a při výběru jak ho, tak Bendera, hazardní hry na šanci, že by mohli získat duo, přestože hráli stejnou pozici. Ať už byl dlouhodobý plán, že ti dva začali společně, nebo se vyměňovali vpřed, plán nepochybně selhal.
 
To bylo zamčeno, když generální manažer Ryan McDonough rozdával Chrissu a Brandonovi Knightovi na Houston Rockets pro Ryana Andersona a De'Anthonya Meltona 30. srpna.
 
Odpor v hodnotě je nejzajímavějším aspektem dohody, kterou nelze posuzovat z vnější perspektivy. Potřeboval generální manažer Houston Daryl Morey Chriss jako doplněk? Nebo to bylo jinak, když Slunce upřednostňovali Meltona před Chrissem?
 
Počáteční a jasnější čtení je Phoenix prostě chtěl přejít od Knight a Chriss.
 
Během dvou sezón poskytl Chriss jen málo povzbuzení, že se rozhodl, že se stane pozitivním hráčem na hřišti, natož aby si vybral top 10.
 
V průměru činil 7,7 bodů a 5,5 doskoků za hru ve dvou sezónách Phoenixu, nedokázal se oddělit od Bendera nebo jiných velkých hráčů.
 
Na vrcholu svého on-the-court vývoj vezme skalnaté zatáčky, Chriss měl malá červená vlajky vyskočí, zvláště v loňské sezoně.
 
V druhém ročníku letní ligy se ukázal jako nevýrazný a výrazně ovlivnil způsob, jakým hrál na začátku sezóny. On údajně měl slovní konfrontaci se silným trenérem, který přinesl pozastavení.
 
Když hrál, nezabral se odborníkem na tělo, aby viděl, kdy nechal své emoce dostat to nejlepší z něj, a tyto frustrace byly jasné, když skončil 20 techniků v jeho dvou sezónách.
 
On také připustil, že musel se soustředit více na své vlastní duševní zdraví na azcentral Scott Bordow po All-Star zlom v minulé sezóně, odvážná záležitost hovořit veřejně s členem sdělovacích prostředků, ale také údaj o tom, kde jeho hlava byla na více než polovinu přes jeho druhou sezónu NBA.
 
Jednoduše řečeno, je tu spousta pokroků, které chtějí, aby se Chriss stal dobrým basketbalovým hráčem NBA a Slunce se pokoušeli to udělat.
 
Ale s tím, co se říká, mají Rockets a trenér Mike D'Antoni s Chrissem spoustu práce. Koneckonců, nedávno v červenci skončil 21 let, byl vždy projekt a Houston je mnohem lepší situace.
 
Kdyby se objevila hra, která by ukázala jeho talent, byla to nejlepší z jeho kariéry, vítězný odmítnutí knížete Atlantiku Hawks Taurean Prince v lednu.
 
Zaměřte se na to, kde je Chriss, jakmile si uvědomí, že je mimo pozici a kolik stojí za to v tak krátkém čase.