Trest zbojníků nějak nejde tak hrozivě, jak by to mohlo být

Zločin Zlatého státního válečníka je neuvěřitelně dobrý, ale nějak by mohl ještě efektivněji vyhodnocovat. Stephen Curry, Klay Thompson a Kevin Durant překonávají veškerou obranu, která se pokusí obsadit tři nejlepší hráče, a to i tak může být více.
 
Maskovaný za neustále se vyvíjejícími vrcholy historických tříbodových nocí Curryho a Thompsona je skutečnost, že zločinec Warriors není v souladu s klíčovými analytickými zásadami, které vedou. To může překvapit příležitostné diváky sledovat Curry odtok 40-footers vědět, že Warriors 'výstřel graf nepodobá jejich reputaci jako dítě lásky soudní rozestup a vysoce efektivní vypadá.
 
Pravdou je, že láska bojovníků spouští nejméně efektivní výstřel v basketbalu - dlouhý dvoubodový vzhled. Zlatý stát je svázán s Indiany Pacers s čtvrtým-nejvíce nejvíce mid-rozsah pokusy v lize u 20,4 za hru. To je 23 procent z celkového počtu pokusů o sezónu (204 z celkového počtu 890 záběrů). Pro srovnání, Bucks mají ligu nízké 6,4 za hru, což je méně než sedm procent jejich celkových výstřelů.
 
To je trend, který začal v době Kevina Duranta. (Nedělám vinu na KD, ale je to pravda.) V loňské sezoně získal Golden State 1650 střel ve středním závodu, sedmého nejvíce v lize. Ve dvou předchozích obdobích se umístila na čísle 18 (1 443) a 27 (1 342).
 
Durant je příčinou, stejně jako Thompson. V řadě se umístily na úrovni 3 a 4 ve středu, a to v bodech 6,5 a 6,4. (Curry trvá jen 2,8 za noc.)
 
Champsy zpět-do-zadní jsou trendy v opačném směru analytické lesku, ale je nepravděpodobné, že záleží. Střelec bojovníků je tak zatraceně dobrý, že potápějí poloviny rangerů na nejvyšší procento (47,5), takže i jejich méně efektivní záběry mohou být do jisté míry potlačeny. Durant střílí 50,8 procenta a Thompson 48,4.