Tři válečníci dělají týmy NBA

Golden State Warriors jsou nejlepší týmy v lize. Sestavili pravděpodobně dresy nba Cleveland Cavaliers nejtalentovanější tým v historii NBA. Jsou oceněni za svou individuální velikost.
 
Liga ohlásila své tři týmy All-NBA. Stephen Curry, Kevin Durant a Draymond Green byli jmenováni do týmu. Klay Thompson také obdržel hlasy, ale nebyl jmenován do týmu.
 
Curry a Durant byli jmenováni do druhého týmu. Curry obdržel 93 hlasů za druhé místo, ale dostal také jedno první místo. Durant získal 66 míst druhého a tři první místo.
 
Toto je čtvrtý výběr All-NBA Curry. Jeho dvě MVP kampaně mu přinesly první místo v prvním týmu. Curry získal průměr 25,3 bodů, 6,6 asistů a 4,5 doskoků za sezónu. Vedl tým, když byl Durant zraněn.
 
To je Durantův sedmý All-NBA výběr ve své kariéře. První tým udělal pětkrát dříve. V průměru dosahoval 25,1 bodů, 8,3 bilionů, 4,8 asistencí, 1,1 kradů a 1,6 bloku za hru, přičemž zasáhl 324 bodů. Pravděpodobně by se stal prvním týmem přes Kawhiho Leonarda, kdyby se neublížil.
 
Draymond Green je podruhé ve své kariéře v týmu All-NBA. V druhé sezóně byl v druhém týmu. Měl 10 bodů, 7 asistencí, 7,9 doskoků, 2 kradou a 1,4 bloků. Zeleně pravděpodobně bude defenzivní hráč roku.
 
Po kampaních MVP zpět a zpět, nebylo Curryho místo, aby se dostalo na první tým, i když to opravdu otáčí. Pro Thompsona je pro něj příliš mnoho skvělých strážců, kteří v této sezoně získali místo. Durantovo zranění mu znemožnilo a Greenova skórování mu pravděpodobně vzplálo.
 
Prvním týmem byli Russell Westbrook, James Harden, LeBron James, Leonard a Anthony Davis. A