Zlaté státní válečníci by si měli dát pozor na tato 3 nebezpečí

Golden State Warriors v současné době sedí na skalním dně v žebříčku NBA se záznamem 5-22. Po většinu začátku roku měl trenér Steve Kerr své krátké, mladé týmy tvrdě bojovat, aby nedosáhli poslední překážky. Byl to ideální scénář pro tankovací tým. Mládež ukázala srdce a naučila se několik lekcí basketbalové dresy. Mezitím Steph Curry a Klay Thompson čekali v křídlech na příští rok, aby se k nim připojilo několik standoutových umělců z tohoto roku a ze všech těchto ztrát vydělal vysoký výběr z loterie.
 
Během posledních několika týdnů se však scénář obrátil k horšímu. Válečníci těžce prohráli s Hawks a pak s Hornets na silnici, než dokázali svrhnout hry doma na Grizzlies, a dokonce i na Low Knicks, navzdory chybějícím těl, která se vracejí k sestavě, včetně jejich získání letních cen, D "Angelo Russell."
 
Z jasného hlediska to znamená, že válečníci mají prozatím zámek na spodním místě. Existují však reálná nebezpečí při honování výhradně za takovou strategii. Zde jsou tři z největších nebezpečí.
 
Existuje škola myšlenky, že nezáleží na tom, jak ztráty přicházejí, pokud pomáhají těm pingpongovým míčkům. Z dlouhodobého hlediska to není důležité. Není však skvělé, aby se mladistvý tým opakovaně bil nejhoršími stránkami ligy. Demoralizace začíná, úsilí začíná sklouzávat a trenér začíná být vyladěn. Nic pro chemii neznamená ztrátu. Než to budete vědět, všechny tyto vývojové minuty budou škodlivější než pozitivní.
 
Tyto rané hry přinesly naději a pomohly vybudovat určitou víru. Mladý seznam potřeboval jen provést lepší výkon v úseku a mohl přispět k vítěznému týmu. Nejnovější úsek je druh basketbalu, který může zbavit vaši důvěru.
 
Tento týden válečníci uvidí krále a pelikány v Chase Center dresy nba Golden State Warriors, sendviče kolem výletu do Portlandu. Možná to budou známky života. Pokud ne, v příštích měsících by se mohly věci opravdu ošklivé. A i když to pomáhá jejich loterijním kurzům, není to nutně dobrá věc.