16.08.2020
Majitel Mavericks Mark Cuban se na to těšil od chvíle, kdy franšíza získala výběr č. 3 Doncic obchodováním s výběrem č. 5 (Trae Young) a Dallasovým prvním výběrem v roce 2019 (Cam Reddish).   Kubánská konkurenční povaha byla dále vyvolána, když Mavericks loni v lednu získali Porzingis od Knicks. Kubánci prostě nevěděli, že první kotviště pro Doncic-Porzingis se stane uprostřed pandemie v areálu Disney World v polovině srpna.   Kub..
26.07.2020
Dion Waiters předvedl svůj dlouho očekávaný debut v Los Angeles Lakers ve čtvrtek během prvního utkání týmu v Orlandu proti Dallasu Mavericksovi. Strážce rychlé spouštění nezklamal.   Číšníci udělali na hru časný zásah a zasáhli dva ze svých prvních tří výstřelů, včetně prvního ukazatele bzučáku. Číšníci zaznamenali sedm bodů za šest minut a návrat „Waiters Island“ dal Twitteru po jeho silném startu plamen.   Waiters ..
26.06.2020
Bronny James, patnáctiletý basketbalový fanatik a syn budoucího Síň slávy LeBron James, rychle jmenoval Houston Rockets star James Harden, když se zeptal, koho považuje za prvních pět hráčů NBA.   V herním proudu Twitch byl James požádán, aby vybral pět nejlepších hráčů mimo svého otce. Nejprve se zmínil o Giannisovi Antetokounmpovi a Hardenovi, kteří získali poslední dvě NBA ceny NBA.   Poté, co se odmlčel, si přidal Damiana Lillard..
29.05.2020
Hodnocení Dallasa Mavericksho dopředu sezónu Justina Jacksona v letech 2019-2020 Dallas Mavericks obchodoval za Justina Jacksona v únoru 2019. První výběr v roce 2017 byl vyměněn za Harrison Barnes. Dohoda připravila cestu pro Mavs, aby znovu podepsal Kristaps Porzingis a stal se hráči loni v létě ve volné agentuře.   Jackson měl silnou blízko k jeho druhé NBA sezóně s Mavericks také. Za posledních 29 her v průměru dosáhl 8,2 bodů a 2,3 doskoků za ..
15.04.2020
NBA je v klidu v důsledku ohniska koronavírusu, které omezilo profesionální sporty po celém světě. S 18 hrami zbývajícími v pravidelné sezoně pro jazz v Utahu a datem s postseason na řádku není jasné, kdy nebo zda se sezóna vrátí.   Díky herní akci v přidrženém vzoru je ideální čas podívat se na každého hráče v seznamu jazzů a na to, jak v této sezoně hráli. Pokud překročili nebo nesplnili očekávání, zlepšili svou hru, zůstali stabiln..
02.03.2020
Jeff Green odehrál pro Houston Rockets pouze pět her.   Ale veteránský útočník se s licencí zamiloval a doufá, že se Houston stane jeho domovem v dohledné budoucnosti.   Green řekl, že on a jeho manželka jsou šťastní v Houstonu. Chválil také město za to, co nabízí, a to jak z pohledu basketbalu, tak z osobního hlediska.   Green podepsal 10-ti denní smlouvu s raketami zpět na 18. února a Houston má protože podepsal jej k garant..
16.12.2019
Golden State Warriors v současné době sedí na skalním dně v žebříčku NBA se záznamem 5-22. Po většinu začátku roku měl trenér Steve Kerr své krátké, mladé týmy tvrdě bojovat, aby nedosáhli poslední překážky. Byl to ideální scénář pro tankovací tým. Mládež ukázala srdce a naučila se několik lekcí basketbalové dresy. Mezitím Steph Curry a Klay Thompson čekali v křídlech na příští rok, aby se k nim připojilo několik standoutových umělců z to..
29.10.2019
Los Angeles Lakers jsou jen dvě hry do 2019-20 NBA sezóny, takže je ještě příliš brzy na to, abychom se mohli rozhodnout. Museli také čelit proti dvěma z nejlepších obranných týmů v NBA v LA Clippers při zahajovací noci a Utah Jazz pro jejich domácí otvíráky.   Los Angeles musí mít ještě k dispozici celý seznam pro hru, včetně preseason. Kyle Kuzma se zotavuje ze stresové reakce v kotníku, kterou utrpěl při tréninku s týmem USA při přípravě ..
02.08.2019
Houston Rockets generální ředitel Daryl Morey říká, že povolení bude mít flexibilní plán na odpočinek James Harden, Russell Westbrook a dalších klíčových veteránů příští sezónu.   Morey říká, že cílem každého týmu je mít pro své playoff čerstvé nejlepší hráče. Rakety mají tituly a budou potřebovat Harden, Westbrook, Eric Gordon, PJ Tucker a Clint Capela zdravý pro posteason.   Aby k tomu mohlo dojít, bude pravděpodobně nu..
16.04.2019
Po týdnech, ve kterých se Danuel House Jr., těšil na svůj první zážitek z playoff, po všech radách ve formě přísných směrů, které obdržel od veteránů raket, když se připravoval. dobrý čas.   "Byla to legrace," řekl House. "Pro mě to byla jiná atmosféra. Chtěl jsem se jen ujistit, že jsem přispěl výrazným způsobem k obraně a nechal jsem svůj přestupek tak, jak to jde. Pro mě to bylo všechno o tom, že jsme v pořádku." Musíme dostat zastá..
18.02.2019
CHARLOTTE, N.C. - James Harden neměl zájem o debaty MVP. Řekl, že jeho bodování není nic víc, než dělat to, co bylo nutné, aby pomohlo zvítězit Rockets. Navzdory tomu, že vedl NBA za druhou po sobě jdoucí sezónu, Harden řekl, že bodování ho neřídí.   Potom se objevil předmět jeho tahu, krok-zpět 3-ukazatel, který ho vedl k bodování extrémů a 31-hrací pruh s minimem 30 bodů. Nevypadal jen na to, aby zvládl svůj 3-ukazatel a jeho cílové cíle, ..
27.12.2018
Taureánský princ se pravděpodobně nevrátí až do ledna, podle trenéra Hawks Lloyda Piercea.   Počáteční malý dopředu chyběl posledních osm zápasů s vyvrtnutím levého kotníku. On byl také vyloučen pro středeční zápas proti Pacers. Prince byl naplánován na vyhodnocení tři týdny po jeho zranění, utrpěl 3. prosince proti bojovníkům. Právě se vrátil ke dvoru pro lehké střelby.   "Je to stále cesta," řekl Pierce ve středu. "Neud..
06.11.2018
Zločin Zlatého státního válečníka je neuvěřitelně dobrý, ale nějak by mohl ještě efektivněji vyhodnocovat. Stephen Curry, Klay Thompson a Kevin Durant překonávají veškerou obranu, která se pokusí obsadit tři nejlepší hráče, a to i tak může být více.   Maskovaný za neustále se vyvíjejícími vrcholy historických tříbodových nocí Curryho a Thompsona je skutečnost, že zločinec Warriors není v souladu s klíčovými analytickými zásadami, k..
06.11.2018
Zločin Zlatého státního válečníka je neuvěřitelně dobrý, ale nějak by mohl ještě efektivněji vyhodnocovat. Stephen Curry, Klay Thompson a Kevin Durant překonávají veškerou obranu, která se pokusí obsadit tři nejlepší hráče, a to i tak může být více.   Maskovaný za neustále se vyvíjejícími vrcholy historických tříbodových nocí Curryho a Thompsona je skutečnost, že zločinec Warriors není v souladu s klíčovými analytickými zásadami, k..
08.10.2018
SAN ANTONIO - Jakkoli se liší od útoků na 3-šťastné Rockets a rekonstruované Spurs, většina prvního poločasu v neděli zřejmě dokázala pouze to basketbalové dresy, že 3-pointers a střední záběry se počítají stejně, když jsou vynechány .   Mohlo by to být něco jiného, ​​co by Rockets vybrali z nerovného postupu kolem Spurs, 108-93, za silným obranným výkonem.   Když hraje tým, který bude stále post, šťastný, že vzít ..
17.09.2018
Na vrcholu otevření výcvikového tábora se Houston Rockets spojil s vedoucím trenérem Jeffem Bzdelikem basketbalové dresy - architektem obrany č. 6 v kategorii obrany - a odešel do důchodu.   Bzdelík, 65, informoval trenéra Mika D'Antoniho a generálního manažera Daryl Morey o svém rozhodnutí v neděli. Bzdelik zvažuje odchod do důchodu během léta a neexistují žádné zdravotní problémy, které by rozhodnutí diktovalo, uvedly zdroje.   B..
06.09.2018
V noci návrhu NBA v roce 2016 Phoenix Suns přebírali čtyři různá rizika a ve výchozím nastavení je rušili dohromady do jednoho.   Vybrali si Dragana Bendera celkově čtvrtou, surovou, jedinečnou chorvatskou velkou, která by potřebovala čas na to, aby zjistila své útočné dovednostní sady a vyvinula spolehlivý jumper.   V průměru obchodovali až na číslo 8 a vybrali Marquese Chrisse, co nejsilnější vyhlídku návrhu, který musel zlepšit b..
27.08.2018
Hvězda Golden State Warriors Stephen Curry obhajovala uzavření rozdílu v odměňování za den rovnosti žen.   Curry, jeden z nejslavnějších atletů v Americe, už dlouho používal svou platformu k vyprávění o sociálních otázkách. V minulosti se střetl s Donaldem Trumpem o politice prezidenta - něco, co vedlo k tomu, že bojovníci nebyli pozváni do Bílého domu poté, co získali šampionát NBA.   V neděli Curry obrátil pozornost k rozdílům ..
16.08.2018
Golden State Warriors superstar Klay Thompson vstupuje do posledního roku své smlouvy basketbalové oblečení. Zůstane v této sezoně bojovníkem?   V platové lize je těžké udržet seznam všech čtyř hvězd dohromady, natož pět, jako by letos měli Golden State Warriors.   Pár takových kontraktů All-Stars skončí po této sezoně, včetně Klay Thompson.   Klay vstoupí do závěrečné sezóny své čtyřleté smlouvy o hodnotě 69 mili..
11.08.2018
Žádný otec nechce být dítětem. Když vidíte, že váš syn konečně něco dosáhl a dokonce se překonal sám sebe, tato hrdost a radost jsou nesrovnatelné a peníze se nezmění.   Pro Dwyane Wade, který dosáhl 36 let a vstoupil do basketbalové kariéry, se krok za krokem díval na růst svých dětí, stal se stále důležitějším zdrojem štěstí a duchovní motivace v jeho životě.   Jeho nejstarší syn, Zaire Wade, bylo dítě, které sedělo t..
02.08.2018
Kobe Bryant možná minulý týden mírně žertoval, když se zeptal, proč Los Angeles Lakers nevypracoval Jaysona Tatuma. Komentář však vyvolal rozruch na sociálních médiích poté, co byl viděn pracovat s fenoménem Celtic.   Musí být těžké pro fanoušky Los Angeles Lakers vidět legendu Laker, jako je Kobe Bryant, předat vědomosti soupeři v Jaysonu Tatumovi namísto jednoho z členů mladého jádra Laker. Ale po jeho velkolepé sezoně začínajícím a zač..
06.04.2018
Dwyane Wade byl poslán zpět do týmu na Obchodní lhůtu, s nímž bude navždy spojen. Nyní převezme roli Staršího státníka pro Miami Heat - možná jen pár týdnů. Vyvíjí největší vliv mimo soud.   Existuje hrstka hráčů v historii NBA, kteří jsou 100 procent identifikováni s povolením. Kobe Bryant, Tim Duncan a Dirk Nowitzki jsou pravděpodobně nejlepšími příklady této doby, Damian Lillard by se rád stal jedním. Dwyane Wade je vlastně takový člo..
17.01.2018
Los Angeles Lakers měl v létě roku 2018 velmi velký program pro volné agenty, přičemž LeBron James a Paul George byli oba známí hráči. Nicméně, nedávný průchod času ukázal, že Lakers kromě těchto dvou hráčů, ale také DeMarcus - Cousins ​​jako nový cíl chase.   Lakers honí Cousins ​​je velmi dobrý důvod, on je jeden z nejvíce komplexní centra v lize, je extrémně vzácný v lize, oba mohou hlasovat pro tři body, ale také v post-bouři. M..
02.09.2017
Zlatí stavoví bojovníci jsou nejen v play-off mnoho let, ale většinou také vyhrál titul basketbalové dresy Golden State Warriors. Prodejce v Las Vegas nyní svým zákazníkům nabízí velmi zvláštní výsledek.   S poměrem 1000: 1 může být "Westgate SuperBook" uveden do play-off přes titul obrany. Zvláštní, protože: se zaměstnáním 100 000 dolarů dostane zákazník pouze 100 dolarů. Dokonce i při hře FC Barcelona proti podtřídou soupeře je zákazník..
03.08.2017
Cleveland Cavaliers připravil Kay Felder v druhém kole v loňské sezóně. Po pozoruhodném nováčkovském roce, může se vymanit v jeho druhém ročníku?   S 54. výběrem v návrhu NBA v roce 2016 se stal sen Kay Felder NBA realitou. Výraz z Oakland Unversity byl navržen vládnoucími šampiony Cleveland Cavaliers.   Technicky byl Felder propracován Atlanta Hawks a pak obchodoval s Cavaliers za hotovost v noční noc, což naznačuje, že byl pravděpodobn..
05.07.2017
MIAMI, 4. července - Miami HEAT oznámil, že se Chris Bosh vzdálil dopředu.   "Chris změnil svůj život a basketbalovou kariéru, když přišel do Miami," řekl prezident HEAT Pat Riley. "A změnil náš život k lepšímu, takovým způsobem, jakým bychom si nikdy neuvědomovali, když vstoupil do Miami HEAT. Budeme navždy dluženi CB, jak změnil tento tým a vedl basketbalové dresy nás ke čtyřem výletům do finále NBA a dvou mistrovství NBA. Je bezpochyby ..
08.06.2017
Jeden hráč, který plně využil předběžného procesu, je bývalý strážník Houye Damyean Dotson. Pracoval pro Brooklynské sítě ve středu.   V rámci strategie Nets pre-draft se objevuje opakující se téma: cíloví hráči s možností roztáhnout podlahu. Kluci z NetsDaily mají úplný rozpis plánovaných tréninků tohoto týdne a poukazují na stejný koncept. Nemělo by být překvapením, kdyby se sítě zaměřily na střelce. Koneckonců, oni vyzdvihli čt..
19.05.2017
Golden State Warriors jsou nejlepší týmy v lize. Sestavili pravděpodobně dresy nba Cleveland Cavaliers nejtalentovanější tým v historii NBA. Jsou oceněni za svou individuální velikost.   Liga ohlásila své tři týmy All-NBA. Stephen Curry, Kevin Durant a Draymond Green byli jmenováni do týmu. Klay Thompson také obdržel hlasy, ale nebyl jmenován do týmu.   Curry a Durant byli jmenováni do druhého týmu. Curry obdržel 93 hlasů za druhé mí..
06.05.2017
Nejnovější deník Milwaukee Bucks Daily je zde, jelikož John Hammond basketbalové oblečení dává nahlédnout do jeho plánů mimo sezónu.   V tomto nejnovějším vydání Milwaukee Bucks Daily máme klíčovou informaci o dostupnosti mediálních pořadů Johna Hammonda, o novinkách Milwaukee NBA 2K e-sports franchise a mnoho dalšího.   Když začnete s přípravou tréninku a mluvit o volných agenturách a kontraktačních situacích, které děla..
03.05.2017
  Když se to stalo těžké, trenér Utah Jazz Quin Snyder věděl, že na své lavici je tajná zbraň, kterou někteří možná zapomněli.   Po neúspěšném vítězství 104-91 ve hře 7 proti LA Clippers, Utah Jazz trenér Quin Snyder basketbalové dresy udělal jeho cestu k tiskovému stupni vítězů. Sestavená média začala klást typické otázky. Po cestě byl Snyder požádán, aby komentoval Derrick Favors, který hrál 30 minut, bodoval 17 bod..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis