02.09.2017
Zlatí stavoví bojovníci jsou nejen v play-off mnoho let, ale většinou také vyhrál titul basketbalové dresy Golden State Warriors. Prodejce v Las Vegas nyní svým zákazníkům nabízí velmi zvláštní výsledek.   S poměrem 1000: 1 může být "Westgate SuperBook" uveden do play-off přes titul obrany. Zvláštní, protože: se zaměstnáním 100 000 dolarů dostane zákazník pouze 100 dolarů. Dokonce i při hře FC Barcelona proti podtřídou soupeře je zákazník..
03.08.2017
Cleveland Cavaliers připravil Kay Felder v druhém kole v loňské sezóně. Po pozoruhodném nováčkovském roce, může se vymanit v jeho druhém ročníku?   S 54. výběrem v návrhu NBA v roce 2016 se stal sen Kay Felder NBA realitou. Výraz z Oakland Unversity byl navržen vládnoucími šampiony Cleveland Cavaliers.   Technicky byl Felder propracován Atlanta Hawks a pak obchodoval s Cavaliers za hotovost v noční noc, což naznačuje, že byl pravděpodobn..
05.07.2017
MIAMI, 4. července - Miami HEAT oznámil, že se Chris Bosh vzdálil dopředu.   "Chris změnil svůj život a basketbalovou kariéru, když přišel do Miami," řekl prezident HEAT Pat Riley. "A změnil náš život k lepšímu, takovým způsobem, jakým bychom si nikdy neuvědomovali, když vstoupil do Miami HEAT. Budeme navždy dluženi CB, jak změnil tento tým a vedl basketbalové dresy nás ke čtyřem výletům do finále NBA a dvou mistrovství NBA. Je bezpochyby ..
08.06.2017
Jeden hráč, který plně využil předběžného procesu, je bývalý strážník Houye Damyean Dotson. Pracoval pro Brooklynské sítě ve středu.   V rámci strategie Nets pre-draft se objevuje opakující se téma: cíloví hráči s možností roztáhnout podlahu. Kluci z NetsDaily mají úplný rozpis plánovaných tréninků tohoto týdne a poukazují na stejný koncept. Nemělo by být překvapením, kdyby se sítě zaměřily na střelce. Koneckonců, oni vyzdvihli čt..
19.05.2017
Golden State Warriors jsou nejlepší týmy v lize. Sestavili pravděpodobně dresy nba Cleveland Cavaliers nejtalentovanější tým v historii NBA. Jsou oceněni za svou individuální velikost.   Liga ohlásila své tři týmy All-NBA. Stephen Curry, Kevin Durant a Draymond Green byli jmenováni do týmu. Klay Thompson také obdržel hlasy, ale nebyl jmenován do týmu.   Curry a Durant byli jmenováni do druhého týmu. Curry obdržel 93 hlasů za druhé mí..
06.05.2017
Nejnovější deník Milwaukee Bucks Daily je zde, jelikož John Hammond basketbalové oblečení dává nahlédnout do jeho plánů mimo sezónu.   V tomto nejnovějším vydání Milwaukee Bucks Daily máme klíčovou informaci o dostupnosti mediálních pořadů Johna Hammonda, o novinkách Milwaukee NBA 2K e-sports franchise a mnoho dalšího.   Když začnete s přípravou tréninku a mluvit o volných agenturách a kontraktačních situacích, které děla..
03.05.2017
  Když se to stalo těžké, trenér Utah Jazz Quin Snyder věděl, že na své lavici je tajná zbraň, kterou někteří možná zapomněli.   Po neúspěšném vítězství 104-91 ve hře 7 proti LA Clippers, Utah Jazz trenér Quin Snyder basketbalové dresy udělal jeho cestu k tiskovému stupni vítězů. Sestavená média začala klást typické otázky. Po cestě byl Snyder požádán, aby komentoval Derrick Favors, který hrál 30 minut, bodoval 17 bod..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis